Урочисте вручення дипломів магістрам інституту музичного мистецтва

9 лютого 2022 року в актовій залі ім. В. Скотного відбулася урочиста подія – вручення дипломів магістрам інституту музичного мистецтва денної форми навчання.

Торжество розпочалося з виконання студентського гімну «Gaudeamus». Звертаючись до талановитої молоді, директор інституту музичного мистецтва професор Степан Дацюк привітав випускників, котрі отримали дипломи з відзнакою (Романа Дидика, Миколу Дудка, Богдана Кіндракевича, Софію Січ, Євгенія Сов’яка, Марію Стахів), а також тих, хто захистив магістерську роботу з відмінним результатом (Софію Костирко, Роксолану Немировську, Олександру-Марію Біксей, Світлану Клесовець, Діану Гомзяк), дослідження якої було визнано найкращим, а також Артура Богдана, Іллю Сирватку, Надію Чужак, Ярослава Лозана, Петра Михайлика.

Професор Степан Дацюк привітав випускників з їхніми численними виступами в концертних програмах і переможними ступенями у Міжнародних музичних конкурсах та побажав їм бути справжніми патріотами, досягати успіху у подальшій педагогічній праці й особистому житті, максимально реалізовувати свої творчі амбіції.

З вітальними теплими словами до випускників звернулися завідувач кафедри музикознавства та фортепіано доцент Людомир Філоненко, заступниця директора з виховної роботи доцентка Олександра Німилович, завідувач кафедри народних музичних інструментів та вокалу доцент Андрій Душний і доцент Володимир Салій.

Цьогоріч дипломи магістрів інституту музичного мистецтва отримали 16 студентів, з яких 6 дипломів із відзнакою. З великою радістю директор інституту Степан Дацюк вручив документи про вищу освіту обдарованим вихованцям.

Магістр Роман Дидик від імені всіх випускників висловив слова вдячності педагогам за отримані глибокі знання і мудрі настанови.

Завершились урочистості виконанням державного гімну, а також спільною світлиною на згадку.

Бажаємо випускникам-магістрам успіхів на професійній і життєвій стежині, натхнення та втілення задумів!