Урочисте відкриття літературно-мистецької академії «Країна Франкіана»

25 травня 2023т року в актовій залі головного корпусу університету відбулося урочисте відкриття літературно-мистецької академії «Країна Франкіана».

Розпочався захід натхненним «Вічним революціонером» у виконанні хору студентів ІІ – ІV курсів факультету початкової освіти та мистецтва (керівниця – Дзвенислава Василик). Вітальне слово виголосила ректор професор Валентина Бодак. Зі словами вітань виступив директор департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації Олег Паска. Особливим гостем ювілейної X «Країни Франкіани» став онук Петра Франка, правнук Івана Франка Петро Галущак.

Із доповіддю «Феномен національного вчительства Івана Франка» виступив завідувач кафедри української літератури та теорії літератури професор Петро Іванишин.

Також відбулася презентація збірки «Іван Франко для фронту» (редактор видання професор Святослав Пилипчук).

Після франко-кави в актовій залі відбувся звітний концерт факультету початкової освіти та мистецтва.

Насамкінець всі охочі мали можливість переглянути художній фільм «Захар Беркут».