Меню

«

»

Урочиста посвята першокурсників у студенти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка

Одна з перших подій у житті кожного студента – урочиста посвята. Вона згуртовує, допомагає оригінально зустріти першокурсників, привітати їх із початком цікавого студентського життя, допомагає влитися в університетський колектив.

18 вересня 2022 року в залі Народного дому імені Івана Франка відбулась Урочиста посвята першокурсників у студенти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

З вітальним словом до першокурсників звернулася ректор професор Валентина Бодак, яка наголосила, що необхідно відбудовувати нашу державу, ставати висококваліфікованими спеціалістами, адже молодь творить нове майбутнє. Ректор висловила вдячність усім нашим воїнам, котрі захищають сьогодні нашу територіальну цілісність, завдяки яким ми маємо можливість тут зустрітися.

Привітати університетську спільноту завітав голова Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк. Він закликав студентство долучатися до суспільного життя, бути свідомими та активними у житті свого університету й міста. Гість урочисто вручив ректору Почесний нагрудний знак. Щиро привітали студентів капелан університету отець Олег Кекош і голова студентського самоврядування Святослав Музичка. Зворушливим було відео-звернення доцента Івана Гадзамана, який служить в ЗСУ, та на сьогодні перебуває на передовій.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували героїв України, котрі віддали свої життя за її незалежність, серед яких і студенти нашого університету: Олег Дяків, Роман Засанський та Андрій Скрипник.

Урочисто вся нова студентська спільнота зачитала кодекс честі студента нашого університету, зобов’язавшись: бути вірними Україні; наполегливо і сумлінно вчитися; оберігати українську мову – духовний скарб нашого народу; шанувати і примножувати славні традиції університету; бути гідними високого звання студента Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Ректор професор Валентина Бодак вручила першокурсникам Сергієві Куликовському та Юлії Федик символічний студентський квиток.

Після урочистої частини свої музичні вітання для першокурсників і всіх присутніх подарували: творчий дует баяністів-акордеоністів у складі студентів факультету початкової освіти та мистецтва Вікторії Мазурик і Романа Дидика, студентка факультету початкової освіти та мистецтва Олена Савка. Приємним дарунком стало вітання Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України “Верховина”.

Завершилася посвята зустріччю студентів із керівництвом факультетів у своїх навчальних корпусах. Саме там першокурсники детально дізналися про розклад, познайомилися з кураторами груп та одне з одним.

Ведучі свята – Роман Пелек і Світлана Марцинюк.

Усім новим студентам-франківцям бажаємо бути цілісними особистостями і свідомими громадянами України, європейцями високої культури та інтелекту!