Урочиста церемонія вручення дипломів магістрам біолого-природничого факультету

1 лютого 2022 року на біолого-природничому факультеті відбулась урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-магістрам денної форми навчання спеціальностей Середня освіта “Біологія та здоров’я людини, хімія”, “Географія, біологія та здоров’я людини”, “Хімія, інформатика”, “Лабораторна діагностика біологічних систем”.

Із вітальним словом виступили заступник декана з наукової роботи та міжнародної співпраці доцент Василь Стахів, заступник декана з навчальної роботи доцент Григорій Коссак, завідувачка кафедри біології та хімії доцентка Світлана Монастирська, завідувачка кафедри екології та географії доцентка Ірина Бриндзя, які тепло і сердечно привітали випускників із завершенням навчання в університеті. Побажали їм творчого натхнення та невичерпної енергії для здійснення задуманого й омріяного.

На заході було відзначено студентів Олену Величко, Уляну Маланяк, Вікторію Стельмах, Мар’яну Буксу, Віталія Юськіва, Юрія Левковича, Андрія Кіселичника, Михайла Ільницького, Мар’яна Мельниченка та вручено подяки за їх активну життєву позицію, сумлінне ставлення до громадських обов’язків, значний внесок у розвиток студентського самоврядування, участь в університетських заходах і благодійних акціях.

Ведучі дійства Анна Савшак, Віталій Харкавців та Вероніка Гондзьо, використовуючи мультимедійні засоби, продемонстрували цікаві відеосюжети про незабутні миті студентського життя.

Насамкінець випускники-магістри 2021 року Юрій Левкович, Андрій Кіселичник, Віталій Юськів, Вікторія Стельмах, Ілона Вовків, Тетяна Таюжин, Олена Величко й Уляна Маланяк висловили щиру подяку всьому професорсько-викладацькому колективу факультету за надані знання, досвід, поради та настанови у майбутнє професійне життя.

Завершились урочистості виконанням студентського гімну «Gaudeamus» та спільним фото на згадку.

Христина МІСЯЙЛО,

 студентська деканка біолого-природничого факультету

Вам буде цікаво