Урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам факультету української та іноземної філології 2023!

21 лютого 2023 року в актовій залі головного корпусу відбулося вручення дипломів випускникам-магістрам факультету української та іноземної філології.

Розпочалося святкове дійство з Гімну України та вшанування памʼяті усіх Героїв України.
Із вітальними словами звернулися до випускників заступник декана з наукової та міжнародної співпраці, завідувач кафедри німецької та французької мов і методики їх навчання, доцент Лопушанський Василь Михайлович та заступник декана з навчальної та виховної роботи Манько Руслана Михайлівна. Також заступники декана вручили випускникам їхні довгоочікувані дипломи.
Привітала випускників і завідувач кафедри англійської мови та перекладу, доцент, куратор груп АФ-22М та АП-23М Талалай Юлія Олегівна, а також куратор групи УА-22М, кандидат філологічних наук, доцент Лазірко Наталія Орестівна.

Приємною несподіванкою свята стало відео-спогад світлин випускних груп. Студенти змогли поринути в минуле та згадати незабутні моменти студентського життя.
Від імені випускників із зворушливими словами подяки виступили Прийма Юлія та Штинда Анастасія. Яскравих барв святу додали номери художньої самодіяльності: пісні у виконанні Комарницької Ірини та Чопик Уляни, а також декламація поезій від Хамандяк Марти, Ковальчук Анастасії та Світлозарової Анни.

Щиросердно вітаємо всіх випускників!
Хочеться побажати ентузіазму, грандіозних цілей та великих проєктів, самореалізації в житті, блискучої кар’єри та вірної любові до своєї професії. Уперед до перемог, нових горизонтів та світлого майбутнього! Нехай супроводжують любов, удача та віра у свої сили. Дорогі випускники, наполегливості вам, оптимізму, незламності духу, натхнення та реалізації всіх планів.

Нехай ті побажання, які звучали для вас, обов’язково збуваються!

Перемоги та щасливого життя під мирним небом України!

У добру путь!

Слава Україні!