Урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам-бакалаврам факультету української та іноземної філології 2023!

19 липня 2023 року в актовій залі головного корпусу відбулося вручення дипломів випускникам-бакалаврам факультету української та іноземної філології.
Святкова академія розпочалася з Гімну України та вшанування памʼяті всіх Героїв Батьківщини.
З вітальним словом до випускників звернулися декан факультету української та іноземної філології, доктор філологічних наук, професор Мацьків Петро Васильович та заступник декана з навчальної та виховної роботи Манько Руслана Михайлівна, котрі побажали успіхів у всіх справах, процвітання, миру та Перемоги. Декан факультету вручив бакалаврам їхні довгоочікувані дипломи.
Також випускників привітали кандидат філологічних наук, доцент, куратор групи УА-41Б Стецик Марія Степанівна, кандидат філологічних наук, доцент, куратор групи ПАН-46Б Шагала Леся Богданівна, кандидат філологічних наук, доцент, куратор групи НА-45Б Радченко Олег Анатолійович, завідувач кафедри практики англійської мови і методики її навчання, кандидат філологічних наук, доцент Сліпецька Віра Дмитрівна, завідувач кафедри психології, доктор психологічних наук, професор Савчин Мирослав Васильович та кандидат психологічних наук, доцент Ожубко Галина Володимирівна.
Яскравим та несподіваним моментом свята стало відео-спогад світлин випускних груп. Бакалаври мали нагоду згадати незабутні дні навчання та студентське життя.
З теплом та вдячністю звернулися до гостей у залі випускники — Попель Соломія та Климко Катерина. Дівчата згадували чотири роки навчання, які були сповнені неймовірних моментів! Вони наголосили: ДДПУ імені Івана Франка — місце розвитку та сили.
Свято не було б таким чудовим без номерів художньої самодіяльності від студентського активу: пісні у виконанні Ковальчук Анастасії та Чопик Уляни, а також декламація поезії від Хамандяк Марти та неперевершена гра на скрипці, котру виконала Башак Марії.
Щиросердно вітаємо всіх випускників!
Дорогі випускники, усіх вас об’єднує не лише спільний вибір шляху і висока відповідальність, вас усіх об’єднує вірність нашій Україні, готовність та прагнення примножувати і розбудовувати її здобутки на високому професійному рівні, її культурно-мистецький потенціал. Сьогодні ви всі — переможці, особливе покоління, основа для подальшої відбудови нашої України. Саме ви творите нашу новітню історію!
Уперед до нових горизонтів та світлого майбутнього! Нехай супроводжують любов, удача, віра у себе та свої сили. Наполегливості, ентузіазму, великих проєктів та успішної кар’єри!
Нехай ті побажання, які звучали для вас, обов’язково збуваються!
Перемоги та щасливого життя під мирним небом України!
Слава Україні!