Урочиста Академія з нагоди святкування 20-ліття факультету психології, педагогіки та соціальної роботи

4 листопада 2019 року в актовій залі головного корпусу університету відбулася Урочиста Академія з нагоди святкування 20-ліття факультету психології, педагогіки та соціальної роботи.

Учасниками заходу стали адміністрація університету, керівництво і викладачі, студенти й випускники, гості та друзі факультету з українських громадських й освітніх організацій, а також числення бельгійська делегація з Університету прикладних наук VIVES на чолі з ректором Йорісом Хіндріксом та делегація NGO Oradea на чолі з Патріком Беллінком.

Ректор університету та перший декан факультету психології, педагогіки та соціальної роботи професор Надія Скотна висловила вдячність колективу факультету за 20 років їх плідної праці, вручивши подяки деканові доценту Ігореві Гринику та завідувачам кафедр факультету професорам Тетяні Логвиненко, Марії Чепіль, Валентині Стець, Мирославу Савчину. Приємною несподіванкою для члена правління Неурядової організації «Орадеа» Івана Ван Хуле стало отримання особливої відзнаки Вченої Ради Дрогобицького державного педагогічного університету за вагомий особистий внесок у налагодженні співпраці між Дрогобицьким державним педагогічним університетом ім. І.Франка, Університетом прикладних наук VIVES та NGO Oradea.

Святковий захід завершився концертом за участі талановитих випускників факультету психології, педагогіки та соціальної роботи.

Вам буде цікаво