»

Університет запрошує школярів взяти участь у турнірі по Counter Strike 2 “Bonanza”

Турнір проводитиметься у квітні 2024 р. в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка. Для участі потрібно зареєструвати команду за посиланням до 8 квітня. Учасники однієї команди повинні бути з одного навчального закладу. (Гарнітура не надається. За бажанням крім гарнітури можна взяти свої клавіатуру та мишку).

Змагання відбудуться на факультеті фізики, математики, економіки та іноваційних технологій за адресою вул. Стрийська, 3.
Турнірна таблиця буде сформована та надіслана учасникам після завершення реєстрація та жеребкування. Про дату жеребкування буде повідомлено капітанів команд.

Правила турніру:

1. Склад команд: 5х5 або 5 + 1 х 5 + 1 (запасний гравець / координатор).
  2. Суперники грають 1 карту по 12 раундів. Гра йде до 13 переможних раундів однієї з команд.
  3. Кожен раунд триває номінально 1 хвилину 55 секунд. Розминка перед грою – 5 хвилин.
  4. Карти визначаються виключенням капітанами команд перед грою зі списку: Mirage, Inferno, Overpass, Vertigo, Nuke, Ancient, Anubis.
  5. Вибір сторін відбувається на початку гри. Сторону обирає капітан команди який голосував за виключення карти другим.
  6. Перша половина гри починається, коли всі гравці зайдуть на сервер за свої сторони і підтвердять готовність до гри. Після 12 раундів гравці міняються сторонами, підтверджують готовність, і починається друга половина гри.
  7. При виникненні проблем з комп’ютерами або мережами з вини організаторів, рахунок в турнірі CS на момент обриву зв’язку (поломки комп’ютерів) записується. Потім гра триває з договірною кількістю грошей. Якщо зупинка гри сталася через провину гравців, організатори на свій розсуд можуть дискваліфікувати таку команду.
  8. Ставити гру на паузу може тільки капітан команди з поясненням причини судді турніру.
  9. Під час турніру заборонено додавати нових, незаявлених гравців.
  10. Використання консолі строго заборонено та карається організаторами.
  11. Команда повинна прибути в повному складі до початку змагань. У разі запізнення більш ніж на 15 хвилин команді призначається технічна поразка. Якщо ж в команді не вистачає одного гравця, то команді надається можливість зіграти вчотирьох.
  12. Гравцям забороняється нецензурно висловлюватися у загальному чаті. У разі порушення, гравцеві виноситься попередження. У разі повторного порушення – суддя має право видалити гравця до кінця гри.
  13. Дискваліфікація – негайне завершення поточної гри з проставленням технічної поразки. У всіх наступних іграх команді також проставляється технічну поразку.
  14. Заборонено використовувати гравця з іншої команди, яка бере участь у цьому турнірі (продовжує брати участь або вже завершила участь). У разі подібного порушення команда дискваліфікується, так само підлягає дискваліфікації гравець, який був покликаний на заміну.
  15. Гравцям забороняється сперечатися з суддями. Більш того, всі суперечливі питання з суддями обговорює тільки капітан команди (або ж менеджер). У разі порушення гравець може бути дискваліфікований.
  16. Адміністрація залишає за собою право змінювати / доповнювати правила в будь-який час на свій розсуд та стежити за дотриманням положень Правил та своєчасно припиняти їх порушення.

Контактна інформація: game@dspu.edu.ua