Університет відзначає Міжнародний день захисту дітей

28 травня 2019 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей в рамках благодійної акції «Я підтримую «Надію» студенти інституту фізичної культури та здоров’я виступили одними із співорганізаторів проведення VІІ Рекреаційного фестивалю «СпАрт».

Розпочався фестиваль проведенням традиційного благодійного легкоатлетичного пробігу «Разом до змін», маршрут якого пролягав вулицями Дрогобича. Відкрив захід та виголосив вітальне слово проректор з наукової роботи професор Микола Пантюк.

Учасники пробігу фінішували на площі Тараса Шевченка, де взяли участь у танцювальному флешмобі «Ми разом».

В рамках благодійної акції відбувався збір пожертвувань. Кошти були передані на підтримку реабілітаційних програм для дітей з особливими фізичними потребами у Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей з інвалідністю «Надія».

Generic selectors
Exact matches only