«Українському роду нема переводу…»

На факультеті початкової та мистецької освіти в рамках «Днів відкритих дверей» кафедри культурології та мистецької освіти розгорнуто традиційну щорічну виставку родовідних досліджень студентів.

Роботи відображають виконані індивідуальні завдання з навчальних дисциплін «Методика навчання освітньої галузі «Суспільствознавство» студентами груп ПОА-31Б, ПОІ-32-Б, ПОО-33Б, ПОХ-34Б та «Методика навчання громадянської та історичної освітньої галузі» студентами груп ПОА-15Б, ПОІ-16Б. Виставці передували презентації робіт, де студенти продемонстрували хороші дослідницькі навички та зворушили цікавими емоційними розповідями про свої родини.

Дякую студентам за старання та небайдужість.

Науковий керівник – доцент кафедри культурології та мистецької освіти Лариса Костюк.