Учитель-методист Ганна Гундер поділилася досвідом із студентами університету

9 квітня на історичному факультету відбулась зустріч студентів ІІІ, ІV курсів та студентів-магістрів з вчителем історії Доброгостівської СЗШ І – ІІІ ступенів ім. І. Боберського, вчителем-методистом Ганною Гундер. Педагог поділилася із студентами своїм досвідом, на своєму прикладі довела, що вчитель – наче той фенікс, завжди відроджується і відновлює свої сили. Присутні студенти детально ознайомитися з типами учнів, прийомами та методами, які потрібно використовувати під час уроків, аби вони проходили продуктивно і цікаво. Після лекції відбулася жвава дискусія та обговорення. Ганна Федорівна відповідала на запитання студентів, даючи настанови майбутнім педагогам.

Другою частиною зустрічі були виступи студентів – IV курсу, які протягом лютого – березня проходили педагогічну практику. Вони розповідали про позитивні моменти та труднощі, які виникали у них. Студентки групи ІП – 41Б Лідія Мазурчак та Тамара Дуда, що проходили практику у Дрогобицькій гімназії імені Богдана Лепкого під керівництвом викладача – методиста, Іванни Лучаківської, продемонстрували присутнім свій звіт у формі відео-ролику.

Захід для усіх став джерелом позитивних вражень та колосального досвіду. Кожен присутній вкотре переконався, що вчитель – це не лише професія, а ще й покликання.

Мазурчак Лідія (ІП-41)

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors