Участь завідувачки кафедри романської філології та компаративістики у вебінарі «ELSEVIER»

3 листопада 2021 року завідувачка кафедри романської філології та компаративістики інституту іноземних мов Марʼяна Маркова відвідала науковий вебінар «ScienceDirect – все про Topic Pages».

Зміст вебінару передбачав загальне знайомство із платформою видавництва «Elsevier» «ScienceDirect», а також спеціальним інструментом «ScienceDirect Topics», який забезпечує доступ до провідних наукових текстів із двадцяти чотирьох дисциплін, викладаючи найбільш релевантний вміст у легкозасвоюваних кількостях, створює умови для отримання вичерпних міждисциплінарних знань, поглиблює розуміння користувачами конкретної теми та сприяє швидкому її вивченню.

Тренеркою семінару виступила Марина Назаровець.