Участь завідувачки кафедри романської філології та компаративістики у вебінарах від «Clarivate»

13 і 27 січня 2022 року завідувачка кафедри романської філології та компаративістики Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка доцентка Мар’яна Маркова відвідала вебінари, які організувала компанія «Clarivate Analytics» для українських науковців. На заходах тренерка Ірина Тихонкова доступно та цікаво пояснила, що і як індексується на платформі Web of Science.

Було розкрито можливості, які для дослідників відкриває платформа загалом та кабінет користувача зокрема, алгоритм пошуку робіт за вказаною темою, типові помилки у роботі із базою даних і шляхи їх уникнення, різноманітні варіації пошуку у Web of Science. Також було розглянуто питання, як-от: що таке h-індекс; чим саме корисний аналіз цитування; що таке пов’язані записи; в яких видання варто публікувати результати своїх досліджень.

Тренерка продемонструвала учасникам, як на оновленій платформі Web of Science знайти і проаналізувати здобутки різних установ, встановити лідерів у тій чи тій галузі науки та знайти їхні контакти, визначити фонди, що фінансують різного роду дослідження і навіть конкретні теми, які підтримувалися грантовою агенцією.

Сертифікат_вебінар 27.01.22

Сертифікат_вебінар 13.01.22

 

Вам буде цікаво