Участь викладачок Дрогобицького університету в XІV Міжнародному економічному форумі

27 – 29 жовтня 2021 року відбулася робоча поїздка професорки кафедри теорії та методики фізичного виховання Ірини Турчик і доцентки кафедри спортивних дисциплін та туризму Наталії Кізло у м. Лодзь (Польща), де вони взяли участь у роботі XІV Міжнародного економічного форуму (https://forum.lodzkie.pl). У його межах була підписана угода між Дрогобицьким університетом (інститут фізичної культури і здоров’я, директор – професор Микола Лук’янченко) та Службою Екстреної Допомоги Відділення в Скерніцах (директор – Бернард Мотилевський), яка стала першим кроком до реалізації проєкту з підготовки рятувальників на воді, що буде фінансуватися з фонду воєводства Лодзь.

Під час панельної дискусії професорка Ірина Турчик обґрунтувала важливість зазначеного проєкту у вітчизняній практиці фізичного виховання, а також його суспільного значення загалом.

Паралельно з роботою у форумі викладачки Дрогобицького університету взяли участь у Міжнародному науковому семінарі «Фізична культура та освіта у період пандемії». Приємним завершенням заходу була можливість поспілкуватися з Олімпійським чемпіоном Токіо 2020 р. із легкої атлетики Каєтаном Душинським. Ініціатором зазначених заходів був професор Академії фізичного виховання у м. Гданськ Даріуш Скальский.

Вам буде цікаво