Участь викладачки факультету української та іноземної філології у програмі академічної мобільності Erasmus+

Упродовж 24 – 28 квітня 2023 року викладачка кафедри зарубіжної літератури та полоністики факультету української та іноземної філології Оксана Яворська взяла участь у черговому заході в межах реалізації програми Erasmus+ між Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка та Університетом Миколая Коперника в Торуні.

У межах проєкту Оксана Яворська виступила з відкритою лекцією на тему «Wizerunek Drohobycza w literaturze polskiej» для викладачів і студентів магістратури спеціальностей «Полоністика» та «Переклад» і провела заняття з польської мови для студентів полоністики ІІ курсу магістратури.

В польському виші відбулася офіційна зустріч із завідувачкою кафедри теорії літератури та компаративістики, докторкою габілітованою, професоркою Університету Миколая Коперника та координаторкою програми візиту Анною Скубачевською-Пневською, яка також є координаторкою програми Erasmus+ в Університеті Миколая Коперника. На цій зустрічі було погоджено план реалізації угоди про співпрацю в межах програми Erasmus+ упродовж 2023/2024 навчального року та участі в ній студентів-філологів, які вивчають польську мову як основну або як другу іноземну, та викладачів-полоністів Дрогобицького університету.

На засіданні кафедри теорії літератури та компаративістики УМК була нагода познайомитися з викладачами цієї кафедри: докторкою габілітованою, професоркою Пауліною Абріневською; докторкою габілітованою, професоркою Маженною Цизман-Ейд; доктором габілітованим, професором Марціном Волком; докторками Мірославою Радовською-Лісак та Юстиною Тушинською. Викладачі університетів-партнерів розповіли про тематику своїх наукових досліджень та поділилися досвідом викладання польської мови як іноземної в Польщі і в Україні, а також окреслили перспективи тіснішої співпраці між кафедрою теорії літератури та компаративістики УМК і кафедрою зарубіжної літератури та полоністики Дрогобицького університету, зокрема, реалізації спільних семінарів, конференцій і публікацій.

Дякуємо керівництву Дрогобицького університету та відділу міжнародних зв’язків за надану можливість взяти участь у програмі і здобути новий досвід!