Меню

«

»

Участь викладачів та студентів факультету здоров’я людини та природничих наук у семінарі «Спорт для людей і планети, підхід до сталого розвитку через фізичну активність у Європі»

23 лютого 2023 року професорсько-викладацький склад, а також студенти спеціальностей 014 «Середня освіта (Фізична культура)», 017 «Фізична культура і спорт» взяли участь у семінарі, проведеному T-HAP у межах  Infusion workshop.

Семінари Infusion – це інтерактивні зустрічі, де вчені з університетів Європи, а також інші зацікавлені особи, висвітлюють власне бачення на майбутнє освіти. На заході «Спорт для людей і планети, підхід до сталого розвитку через фізичну активність в Європі» було обговорено важливі теми щодо взаємозв’язку природних чинників та спорту, а також можливостей фізкультурної освіти і спорту для адаптації біженців.

 Викладачі кафедри долучилися до обговорення, поділившись власним досвідом роботи з переселенцями, а також висловили свою готовність щодо майбутньої співпраці у межах реалізації проєктів Erasmus.