Участь викладачів кафедри фізичної терапії, ерготерапії у тренінгах для складання тестових завдань іспиту “Крок 2”

5 – 7 квітня 2021 року викладачі кафедри фізичної терапії, ерготерапії  інституту фізичної культури і здоров’я взяли участь у навчальних тренінгах, які проводила Державна організація “Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки “Медицина” і “Фармація” при Міністерстві охорони здоров`я України”. Навчання проводились у зв’язку з необхідністю створення банку тестових завдань інтегрованого тестового іспиту “Крок 2” як компоненту єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ), який вперше будуть здавати випускники-магістри спеціальності 227 “Фізична терапія, ерготерапія” 7 грудня 2021 року.

Метою навчання було ознайомити викладачів ЗВО України, які забезпечують реалізацію магістерських освітніх програм зі спеціальності 227 “Фізична терапія, ерготерапія” і будуть авторами (розробниками) тестових завдань, з основними поняттями та категоріями тестування, правилами конструювання тесту і створення тестових завдань, структурою та шаблонами написання тестових завдань.

Перші два дні навчальний тренінг проводив керівник Центру ґендерної освіти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр Желіба, який ознайомив учасників тренінгу з особливостями стандартизованого тесту із закритими тестовими завданнями та технологією проєктування тестових завдань, правилами написання умови, ключа і дистракторів для тестових завдань з однією найкращою відповіддю (типу MCQ 1/n). На третій день тренінг вела заступниця директора Центру тестування Леся Войтенко, яка наголосила на основних структурних дефектах тестових завдань та типових помилках у побудові тестових завдань.

Навчання проводилися в онлайн-форматі з використанням застосунку ZOOM.