Участь викладачів історичного факультету у вебінарі від НРЕН України Асоціації УРАН

26 травня 2021 року науково-педагогічні працівники історичного факультету професор Юрій Стецик та доцент Володимир Галик взяли участь у роботі третього вебінару від НРЕН України Асоціації УРАН із циклу вебінарів, які присвячені цифровим послугам для науки та освіти. Ключовою темою стала проблема «eduGAIN – ваш ключ до міжнародних науково-освітніх сервісів».

Захід розпочався о 14:00 год і відбувався у прямому ефірі інтернет-каналу YouTube. Роботу вебінару розпочала ведуча Тетяна Преображенська, маркетинговий консультант Асоціації УРАН, котра відзначила значущість онлайн-сервісу eduGAIN для науковців та освітян.

Вебінар модерували три спікери: розпорядник послуги eduGAIN GARR, HPEH Італії Девід Вагетті; виконавчий директор Асоціації УРАН Євгеній Преображенський; спеціаліст Асоціації УРАН Олег Юрченко. Спікери представили учасникам такі презентації: «eduGAIN servise owner» (Девід Вагетті); «eduGAIN: загальні відомості. Ще декілька слів» (Євгеній Преображенський); «Технологія eduGAIN» (Олег Юрченко); «Умови надання сервісу eduGAIN» (Євгеній Преображенський).

Під час презентацій учасники вебінару мали змогу почути про: НРЕН України Асоціації УРАН та її участь у GÉANT і EaPConnnect; зміст та функціонування  eduGAIN, його історію та еволюцію, для чого він потрібний і які сервіси дозволяє отримувати; технології eduGAIN та особливості їх впровадження; особливості використання eduGAIN в УРАН; умови надання сервісу тощо.

Наприкінці вебінару учасники мали нагоду в чаті поставити запитання та отримати усні або письмові відповіді.

Організатори заходу подякували всім учасникам та надали свої контакти задля налагодження подальшої співпраці.

Володимир ГАЛИК,

доцент, заступник декана історичного факультету

з наукової роботи та міжнародних зв’язків

Вам буде цікаво