Участь викладачів інституту іноземних мов у роботі галузевих комісій Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

У березні – квітні 2021 року викладачі інституту іноземних мов Дрогобицького університету долучилися до організації і проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.
Заступниця директора інституту іноземних мов доцентка кафедри германських мов і перекладознавства Віра Сліпецька ввійшла до складу галузевої комісії зі спеціальності «Германські мови (англійська, німецька)», а завідувачка кафедри романської філології та компаративістики доцентка Мар’яна Маркова – зі спеціальності «Романські мови, методика викладання романо-германських мов, романо-германські літератури».
Наукові заходи проходили на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця) та Київського національного лінгвістичного університету (відповідно). Організатори висловили викладачам Дрогобицького університету подяку за активну участь і професійну оцінку студентських праць, поданих на конкурс.