Участь викладачів факультету початкової та мистецької освіти в українсько-фінському проєкті «Навчаємось разом»

Впродовж вересня – грудня 2021 – 2022 н.р. викладачі факультету початкової та мистецької освіти брали участь в українсько-фінському проєкті «Навчаємось разом».

Метою проєкту є професійний розвиток та надання підтримки викладачам ЗВО у розробленні освітніх програм зі спеціальності 013 «Початкова освіта» в контексті освітньої реформи.

У результаті проведення відкритого конкурсу до участі у проєкті були відібрані пілотні заклади вищої та фахової передвищої освіти, які готують педагогічних працівників. У заході взяли участь ЗВО/ЗФПО з усієї України. Кожен заклад був представлений тренерами для тренерів та командами розробників.

До команди тренерів для тренерів-розробників освітніх програм спеціальності 013 «Початкова освіта» ввійшли викладачки факультету початкової та мистецької освіти доцентки Світлана Луців, Леся Колток, Оксана Жигайло.

Програма підготовки тренерів для тренерів складалася із модульних онлайн-тренінгів (вебінарів), які були проведені впродовж вересня – грудня 2021 року. Модульні навчальні вебінари покликані збагатити українську практику розроблення програм відповідними фінськими підходом та передовими практиками підготовки педагогічних працівників; поглибити розуміння циклу, підходу та найкращих практик, пов’язаних із плануванням, впровадженням та оцінюванням освітніх програм підготовки педагогічних працівників у ЗВО/ЗФПО шляхом знайомства з фінським досвідом.