Участь викладача кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я в конференції у Польщі

7 – 8 жовтня 2022 року викладач кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я Дмитро Дужий взяв участь у роботі конференції «Здоров’я протягом життя – роль органів місцевого самоврядування у формуванні політики охорони здоров’я», яка відбулася в місті Унєюв (Польща). Організувала захід Асоціація Калісько-Островської агломерації у співпраці з муніципалітетом Унеєва.

Учасниками конференції були представники органів місцевого самоврядування, науковці, практикуючі лікарі та експерти з питань охорони здоров’я. Під час виступів доповідачі обговорили ситуацію в галузі охорони здоров’я, а саме: медико-санітарну та епідеміологічну ситуацію в регіоні, привернули увагу до викликів і потреб у сфері охорони здоров’я, а також необхідності популяризації здорового способу життя, окреслили напрями подальших дій у сфері громадського здоров’я на часовому горизонті до 2030 року.

Дмитро Дужий виступив на конференції з доповіддю про оздоровчо-реабілітаційні маршрути – теренкури, які активно розробляють та впроваджують у парках Львова. Саме цій темі була присвячена його магістерська кваліфікаційна робота.

Вам буде цікаво