Участь в освітньому форумі Литви

28 квітня 2022 року викладачки кафедри правознавства, соціології та політології професорка Світлана Щудло, доцентки Оксана Зелена та Ірина Мірчук взяли участь у XV Міжнародному освітньому форумі, який цьогоріч пройшов під назвою «Освіта українських дітей у Литві: пошук рішень на основі досліджень». Організатором форуму стала Литовська асоціація дослідників освіти у співорганізації з Українською асоціацією дослідників освіти.

Модерували захід докторка Вайва Юшкене, декан педагогічного факультету Вільнюського коледжу, членкиня правління Асоціації освітніх досліджень Литви, і радниця відділу загальної освіти департаменту фундаментальної та середньої освіти Аудронe Шумінієнe. У центрі уваги були результати досліджень інтеграції українських учнів у систему освіти Литви. З українського боку виступила президентка Української асоціації дослідників освіти професорка Оксана Заболотна.

Вдячні литовцям за небайдуже і відповідальне ставлення до наших дітей, які зазнали страхіття війни.