Участь у Всесвітній виставці олімпійських колекціонерів

8 – 10 вересня 2017 року у Братиславі відбулася 23 Всесвітня виставка олімпійських колекціонерів, присвячена 25-ій річниці заснування Національного олімпійського комітету Словаччини. Організаторами стали: НОК Словаччини та Міжнародна асоціація олімпійських колекціонерів (AICO). Участь у виставці взяли понад 100 представників із 26 країн світу (колекціонери з США, Росії, Китаю, європейських країн, а також Японії та Індії).
Приблизно сімдесят відсотків колекцій складали олімпійські та спортивні значки, п’ятнадцять відсотків – філателія, а решта – попурі з різних пам’ятних речей. Найдорожчими експонатами були олімпійські медалі, факели з естафет Олімпійського вогню, а також артефакти періоду до Другої світової війни. Перлиною виставки можна назвати колекцію значків Національних олімпійських комітетів американця Піта Вайда, яка складається з понад десяти тисяч знаків НОК.
Варто зазначити, що єдиним представником від України на виставці був заступник декана факультету фізичного виховання Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Олександр Лемешко.

Вам буде цікаво