Участь у вебінарі доцентки кафедри практики німецької мови

19 листопада 2021 року доцентка кафедри практики німецької мови Галина Мелех взяла участь у роботі вебінару «Цілі сталого розвитку та ScienceDirect».

Науковий захід було присвячено проблемам розвитку світової спільноти та участі науковців різних сфер у досягненні цілей сталого розвитку, зокрема подолання бідності, голоду, проблеми гендерної рівності, охорони здоров’я тощо. Докладно було дискутовано питання, яким чином змінилися цілі сталого розвитку у період світової пандемії.

Модераторка наголосила, що вчені-філологи можуть долучитися до досягнення цілей сталого розвитку у сфері поліпшення рівня освіти та зробити свій внесок у впорядкування термінологічного апарату інших наук для кращого порозуміння між науковцями різних країн.