Участь у проекті „Діалог у Дії”

4-7 жовтня 2016 р. аспірант кафедри філософії імені професора Валерія Григоровича Скотного Руслан Коник взяв участь у проекті „Діалог у Дії” (м. Рахів Закарпатської області), який створено та реалізується Науково-видавничим об’єднанням „Дух і Літера” у партнерстві з Українським центром Ненасильницького спілкування і примирення „Простір Гідності”, Благодійною фундацією „Діти надії та любові”, Молодіжною ініціативою „Серце в долоньках”, Національним центром «Мала академія наук України» за підтримки програми захисту прав людини Посольства Королівства Нідерланди в Україні.

Одним із викладачів проекту та спеціалістів „діалогу” був міжнародний тренер із Ненасильницького спілкування (ННС) і медіації, засновник організації „VINE тренінги і коучинг” Ян ван Керт (Королівство Нідерланди). Пан Ян поділився не лише своїми навичками й уміннями вести діалог, але й своїм досвідом роботи, що проводить в Кенії, Південній Африці, Сирії та інших конфліктних точках світу. У своїх викладах він зазначив, що лише відкритий і ненасильницький діалог може привести до миру.