Меню

«

»

Участь у міжнародній конференції у Львові

Під час презентації у Львівському національному університеті ім. Івана Франка, 18.11.2016. З правого боку у центрі: Галина Мазурик, студентка гр. УП–45.

Під час презентації у Львівському національному університеті ім. Івана Франка, 18.11.2016. З правого боку у центрі: Галина Мазурик, студентка гр. УП–45.

З ініціатив Полоністичного науково-інформаційного центру ім. Ігоря Менька ДДПУ ім. Івана Франка та під науковим керівництвом доц. Віри Меньок студенти ІV курсу філологічного факультету Ксенія Віленська та Галина Мазурик взяли участь у міжнародній науковій конференції „Полоністика у ХХІ столітті: між локальним і глобальним. До 190-річчя польської філології у Львівському університеті”, яка відбулася 17–20 листопада 2016 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка за сприяння Міністерства національної едукації РП. Під час „Першої Полоністичної Бесіди”, яка відбулася у рамках конференції 18 листопада й була організована Фондом „Свобода і Демократія” (Варшава), студенти презентували свій науковий проект – бібліографію наукових видань та індивідуальних публікацій ДДПУ ім. Івана Франка, пов’язаних із польською тематикою, проблемами полоністики та українсько-польським діалогом. Укладена бібліографія налічує близько 500 позицій, найбільшу кількість становлять літературознавчі праці, передусім шульцознавчі, на другому місці суспільно-історичні праці, на третьому освітньо-педагогічні, чимало є позицій з мовознавства, музики, культурології, біології, політології, економіки. Полоністична та польсько-українська бібліографія доробку Франкового вузу буде продовжена й розширена, відтак опублікована у Польщі.