Участь у конвокації Британської ради

7 лютого 2018 року професор Світлана Щудло взяла участь у конвокації – підведенні підсумків реалізації університетських проектів командами-учасницями Програми Британської ради «Розвиток лідерського потенціалу університетів України».

На підсумкову зустріч, що відбулася у Києві, були запрошені команди або їх представники 40 університетів, які долучені до цієї масштабної міжнародної програми формування в університетських середовищах України агентів освітніх змін. Учасниками зустрічі були заступник міністра МОН України Юрій Рашкевич та директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс.

Світлана Щудло представила командам ІІ та ІІІ етапу Програми мотиваційний відеоролик про результати участі дрогобицької команди у Проекті Британської ради і розповіла про те, які зміни відбулися в університеті та в житті учасників після участі в Програмі.