Участь у ІІІ Конгресі Соціологічної асоціації України у Харкові

12 – 13 жовтня 2017 року викладачі кафедри правознавства, соціології та політології професор Світлана Щудло та доцент Ірина Мірчук взяли участь у роботі ІІІ Конгресу Соціологічної асоціації України «Нові нерівності – нові конфлікти: шляхи подолання», який відбувся у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна, охопивши близько 600 учасників.
Дрогобицькі соціологи взяли участь у роботі секції «Освіта ХХІ сторіччя: вектори розвитку», модератором якої була професор Світлана Щудло. 13 листопада 2017 року в межах Конгресу професор організувала та модерувала круглий стіл «Вчитель нового покоління: що маємо та чого прагнемо?», на якому було представлено результати Всеукраїнського моніторингового опитування директорів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів (за методологією TALIS), проведеного Українською асоціацією дослідників освіти за підтримки МОН України та Всеукраїнського фонду «Крок за кроком».
Після завершення Конгресу відбувся з’їзд САУ, серед делегатів якого від Львівщини були Світлана Щудло та Ірина Мірчук. Під час з’їзду було підбито підсумки роботи Соціологічної асоціації впродовж останніх років та обрано керівні органи САУ. Професор Світлана Щудло повторно обрана до складу правління САУ.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors