Участь студентів у проєкті “У вишиванці від народження”

Студенти інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій взяли участь у проєкті “У вишиванці від народження”, долучившись до виготовлення дитячої вишитої сорочки.

Робота проєкту розпочалася у жовтні за ініціативи керівниці творчої лабораторії “Мистецька Бойківщина” доцентки Надії Кузан. Його мета – популяризувати традицію вишивання сорочки як для новонароджених, так і для причастя. Перед учасниками було поставлено завдання – відшукати для оздоблення сорочки орнаменти, які були поширенні у нашому регіоні та відтворити їх у матеріалі.

В режимі відеоконференції з використанням платформи “Zoom” учасники проєкту, аналізуючи давній крій керсетки і сорочки уставкового типу, змоделювали креслення дитячої сорочки та розробили на основі зібраних зразків орнаментальну композицію для її оздоблення. Пошиті сорочки можуть стати найкращим подарунком молодим батькам.