Участь студентів факультету початкової та мистецької освіти у V Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції

3 березня 2021 року на базі комунального закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» в онлайн-форматі відбулася V Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Волинська Весна: перші паростки науки» з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки. Цей захід об’єднав в єдину спільноту однодумців здобувачів першого (бакалаврського), другого (магістерського), третього (аспірантського) рівнів вищої освіти із дванадцяти закладів вищої освіти Києва, Дрогобича, Чернівців, Івано-Франківська, Лисичанська, Самбора, Володимира-Волинського та інших міст України.
У вітальному слові на пленарному онлайн-засіданні ректор Петро Бойчук побажав студентській спільноті творчої наснаги аби відкривати, досліджувати, вивчати актуальні проблеми сучасної освіти.
Студенти Дрогобицького університету факультету початкової та мистецької освіти мали змогу виступити онлайн із цікавими та актуальними для початкової освіти доповідями, почути виступи своїх колег з інших закладів вищої освіти й обговорити результати власних наукових досліджень. В обговоренні активну участь взяли викладачі кафедри педагогіки та методики початкової освіти доценти Лілія Стахів, Наталія Калита, Леся Колток, Ірина Садова.
Досвід виступу студентів на конференції, безсумнівно, буде корисним для підготовки до майбутніх наукових звершень, що дозволить їм розширити науковий світогляд.

Вам буде цікаво