»

Участь студентів біолого-природничого факультету в акції «Нехай життя дітей буде барвистим»

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей студенти біолого-природничого факультету під керівництвом викладачів кафедри анатомії, фізіології та валеології доцента Ірини Копко та викладача Оксани Лупак спільно з молоддю Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія» організували і провели акцію «Нехай життя дітей буде барвистим». Учасниками заходу серед студентської молоді були першокурсники Анна Савшак, Вікторія Стасик, Олена Сторонська, Тетяна Пурій, Павло Гроздов та Богдан Лучечко, а також студенти IV курсу групи Б-42Б Назар Войтович і Назар Качмарик.

У межах акції організатори розфарбували яскравими кольорами бетонні півсфери, що встановлені на вулиці Чорновола в Дрогобичі поблизу товариства. Це певний заклик до суспільства, що ми повинні більше дбати про життя, здоров’я та добробут наших маленьких громадян, щоб крізь «призму» їхнього бачення життя справді здавалося яскравим і барвистим.

Студенти вручили подарунки молоді товариства «Надія» від бельгійських студентів університетського коледжу VIVES, які через карантинні обмеження цьогоріч не змогли приїхати у межах співпраці з факультетом, а також від колективу біолого-природничого факультету.