Участь студентів біолого-природничого факультету в акції «Ми – за мир в Україні»

1 червня 2022 року у Міжнародний день захисту дітей студенти біолого-природничого факультету під керівництвом доценток кафедри анатомії, фізіології та валеології Ірини Копко та Оксани Лупак спільно з молоддю Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія» взяли участь в акції «Ми – за мир в Україні». Учасниками заходу серед студентів були другокурсники Марія Мурзіна, Наталія Павлович, Богдан Лучечко та Павло Гроздов.

Студенти разом із молоддю «Надії» на подвір’ї товариства намалювали тематичні малюнки на асфальті: карту України, щасливу дівчину Україну, герб нашої держави та яскраві квіти, які уособлювали українських дітей. Під час проведення акції студенти і молодь товариства декламували вірші про Україну із закликом до перемоги та миру.

А яке ж свято для дітей без подарунків? Кожній дитині товариства «Надія» було вручено подарунок – іграшку та солодощі. Також учасники заходу взяли участь у майстер-класі з паперопластики – виготовленні голуба миру, символічного подарунка для синів і дочок України, які зараз боронять її кордони та стоять на варті нашого спокійного сну.