Участь професорсько-викладацького складу та студентів інституту фізичної культури і здоров’я у міжуніверситетському онлайн-лекторії

У межах співпраці із Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка (ТНПУ) 5 квітня 2022 року здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 014 «Середня освіта (Фізична культура)» мали можливість долучитися до міжуніверситетського онлайн-лекторію провідних викладачів факультету фізичного виховання ТНПУ.

Лекції провели: завідувач кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання доцент Володимир Наумчук («Технологія підготовки і проведення предметного ігрового уроку фізичної культури»); доцентка кафедри фізичного виховання Катерина Огниста («Основи гри у бадмінтон»); доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту, Відмінник освіти України, президент Федерації легкої атлетики Тернопільської області Валерій Єднак («Історія виникнення професійного спорту»).

Крім студентів, на лекції були присутні й представники професорсько-викладацького складу кафедри теорії та методики фізичного виховання.

Ми висловлюємо щиру подяку лекторам за якісний та доступний виклад матеріалу!