Участь професора університету у семінарі “Горизонт Європа для України

24 жовтня 2022 р. завідувач кафедри історії України та правознавства професор Василь Ільницький взяв участь у  семінарі «Горизонт   Європа   для   України».   Запрошеними   спікерами   даного   заходу   виступили   професор   Максим Погорєлов (Латвійський університет (Латвія)  і  Сумський державний  університет  (Україна)) та  професор Міхаель   Бечелані   (Європейський   інститут   мембран   (Франція)).   Крім цього,   на   семінарі   виступив   керівник експертної   групи   з   питань  інтеграції  до  Європейського  дослідницького простору   директорату  науки  та інновацій   Міністерства   освіти   і   науки   України   Григорій   Мозолевич.   Запрошені   спікери   виступили   із доповідями: «Горизонт Європа: вступ та деякі основні правила» (українською мовою) та «Модель проекту: від досконалості до впровадження» (англійською мовою).