Участь професора Дрогобицького університету в ІІІ Зимовій Школі УАДО

Завідувачка кафедри правознавства, соціології та політології професор Світлана Щудло взяла участь як організатор та тренер у ІІІ Зимовій школі Української асоціації дослідників освіти (УАДО) «Європейські індикатори якості освітніх досліджень», яка була проведена у Луцьку спільно з Луцьким національним технічним університетом із 27 січня до 1 лютого 2020 року.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні», координатором якого є професор Світлана Щудло.

Учасниками школи стали 25 молодих науковців у галузі освітніх досліджень, які репрезентували заклади вищої освіти усіх областей України, та 10 тренерів із міжнародним досвідом, серед яких експерти НАЗЯВО, НАПН України, Українського центру оцінювання якості освіти та інших провідних освітніх організацій України.

Нагадаємо, що цикл зимових шкіл УАДО розпочато у Дрогобицькому університеті в лютому 2018 року, який задав високий рівень цих заходів та гарні традиції.

Вам буде цікаво