Участь науковиць кафедри практики англійської мови у вебінарах компанії Elsevier

Упродовж травня завідувачка кафедри практики англійської мови доцентка Ірина Сирко, доцентки Зоряна Дубравська та Ірина Гамерська взяли участь у серії вебінарів, проведених компанією Elsevier.

Вебінари були присвячені питанням взаємодії з базами даних ScienceDirect і Scopus, зокрема висвітлювалися процедури відбору та критерії, за якими здійснюється відбір видань для індексування, аналізувалася робота з профілями вчених і установ у ScienceDirect та Scopus, розглядалися можливості використання аналітичних інструментів для пошуку грантів й оцінювання діяльності вчених та установ.

Аналізуючи тему «Чому видимість має значення», експерти компанії Elsevier Бартломей Вєнцковскі та Кейт Патирак детально розповіли про оптимальні шляхи поліпшення «видимості» досліджень, фактори, що впливають на профіль автора чи установи, варіанти внесення виправлень та змін, контроль власного профілю тощо. У межах теми «SciVal для дослідників – напрямок оцінювання, як шукати інформацію?» лектори ознайомили учасників із доступними варіантами оцінювання та поділилися інформацією про те, які дані можна знайти в інструменті SciVal.

Вебінар тренерки Elsevier Марини Назаровець на тему «Пошук інформації у Scopus» теж виявився достатньо пізнавальним. Учасники заходу дізналися про те, як отримувати релевантну інформацію у базі даних Scopus, як шукати журнали, які індексуються у Scopus, як публікувати власні статті, оцінювати та порівнювати їх за бібліометричними параметрами.

Після проходження вебінарів на платформі BrightTALK учасники отримали електронні сертифікати про участь.