Участь науковиць Дрогобицького університету у програмі Erasmus+ Staff Mobility for Teaching

16 – 20 травня 2022 року доцентки кафедри правознавства, соціології та політології Ірина Мірчук й Оксана Зелена були учасницями програми Erasmus+ Staff Mobility for Teaching в Університеті Казимира Великого у Бидгощі (Республіка Польща).

Ініціаторкою запрошення та опікункою дрогобицьких науковиць була докторка Віолетта Юнік (факультет педагогіки), яка тривалий час співпрацює з Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка і добре знана як фахівчиня та тренерка з профілактик узалежнень молоді.

Програма візиту була дуже насиченою та цікавою. Різноманітності додавав формат навчання, оскільки польські викладачі і студенти працюють у комбінованому режимі: дистанційно та офлайн. У межах візиту доцентки Ірина Мірчук та Оксана Зелена мали можливість читати лекції, відвідувати заняття польських колег, обмінюватися досвідом і порівняти сучасні освітні процеси України та Польщі. Приємно вражала демократична модель діалогу між польськими студентами і викладачами.

У цей самий час разом із дрогобицькими викладачками у межах програми Erasmus+ Staff Mobility for Teaching перебували колеги з «Каразінської школи бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, а також науковці з Косова, Киргизстану та США.

Окремої уваги заслуговує зустріч української делегації з проректорами Університету Казимира Великого у Бидгощі професором Мареком Мацко та професором Бенедиктом Одья, яка засвідчила безцінну підтримку України у час війни польською науковою спільнотою.

Висловлюємо щиру подяку керівниці Бюро міжнародної співпраці Університету Казимира Великого у Бидгощі Анелі Байкер-Ясінській, фахівчині відділу Іоанні Кальці та начальниці відділу міжнародних зв’язків Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Лідії Романик за надану можливість взяти участь у програмі Erasmus+ Staff Mobility for Teaching за її успішну організацію.

Особливу вдячність адресуємо докторці Віолетті Юнік за запрошення у Бидгощ, наукову співпрацю, відкритість, турботу та щирість.

Вам буде цікаво