Участь науковця Дрогобицького університету у вебінарах компанії Elsevier

Завідувач кафедри культурології та мистецької освіти  факультету початкової та мистецької освіти доцент Валентина Дротенко взяла участь у вебінарах «Здійснюйте відкриття, поєднуючи можливості Scopus та ScienceDirect» (22 квітня 2021 р.), «Профілі автора та установи у Scopus» (6 травня 2021 р.) та «Пошук інформації в  Scopus» (20 травня 2021 р.), які провела компанія Elsevier.

Вебінари були присвячені проблемам взаємодії з базами даних ScienceDirect і Scopus, зокрема висвітлювалося питання про критерії, за якими здійснюється відбір видань для індексування, аналізувалася робота з профілями вчених і установ у ScienceDirect та Scopus, розглядалися можливості й залучення кожного з  інструментів для пошуку авторських та інституційних профілів у базі даних Scopus.

Після проходження вебінарів на платформі BrightTALK учасниця отримала електронні сертифікати про участь.