Участь майбутніх фізичних терапевтів та ерготерапевтів у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції

Важливим у процесі підготовки фахівців з фізичної терапії та ерготерапії, окрім здобуття практичних навичок та теоретичних знань, є проведення самостійних наукових досліджень.

10 лютого 2022 року студенти спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» інституту фізичної культури і здоров’я взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Місце і роль фізичної терапії у сучасній системі охорони здоров’я» (організатор – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича).

У конференції взяли участь здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти першого року навчання: Христина Дубик, Назар Здендяк, Андріана Кріль, Роксолана Караба, Степан Зубкович, Аліна Леснянська, Діана Менчишин. До роботи заходу долучилися також студенти І – ІV курсів: Ірина Строцька, Анастасія Дудок, Юлія Семенишин, Юлія Ключник, Ігор Крисяк, Роман Андрушків, Евніка Бляшко, Анна Марків, Богдана Вайдич, Володимир Гулак, Вікторія Коцюба.

Наукові керівниці – доцентки Ніна Грибок та Наталія Іваніків.

Студенти представили доповіді-презентації в 5-ти секційних засіданнях. Їхні доповіді опубліковані у збірнику наукових праць за матеріалами конференції.

Вам буде цікаво