Участь команди UKROTHE в онлайн-семінарі «Cardiac rehabilitation» (REHAB project)

29 жовтня 2021 року доцентки кафедри фізичної терапії, ерготерапії інституту фізичної культури і здоров’я Ніна Грибок та Наталія Іваніків представили проєкт UKROTHE в онлайн-семінарі «Cardiac rehabilitation. Phythiotherapy in cardiac rehabilitation of person with chronic heart failure» (REHAB project), який організував Університет фізичного виховання імені Йозефа Пілсудського (Варшава) в межах реалізації проєкту REHAB. Семінар відбувся на онлайн-платформі Microsoft teams, у ньому взяло участь понад 100 викладачів та студентів із різних країн.

Викладачі Дрогобицького університету спільно з викладачами університетів-партнерів Хмельницького національного університету та Придніпровської академії фізичної культури і спорту представили результати і підсумки реалізації І етапу проєкту “UKROTHE” (STUDY PROGRAMME OCCUPATIONAL THERAPY IN UKRAINE).

Доповідачі представили робочий план, основні напрями та види діяльності за проєктом, результати участі викладачів у тренерській програмі «Train the trainer», «Міжнародній програмі з дитячої реабілітації 2021» й участі студентів у Міжнародному проєкті «Стійкість та самотність 2021»; презентували нову навчальну англомовну літературу з ерготерапії та ерготерапевтичне обладнання, придбане для університету за кошти Євросоюзу завдяки участі у проєкті; поділилися враженнями щодо участі й організації Міжнародної науково-практичної конференції «Заняттєва перспектива на здоров’я у професійній підготовці та практичній діяльності ерготерапевта».

Організатори й учасники заходу відзначили важливість презентованої інформації. А для команди UKROTHE це чудова можливість здійснити дисемінацію проєкту, поділитися досвідом.

Вам буде цікаво