Участь доценток Дрогобицького університету в Літній школі резильєнтності Української асоціації дослідників освіти

На основі конкурсного відбору двох представниць Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка доцентку кафедри філософії, соціології та політології імені професора Валерія Скотного Богданну Гвоздецьку та доцентку кафедри вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва Зоряну Гнатів було запрошено до участі у Літній школі резильєнтності, яка відбулася за підтримки Європейської асоціації дослідників освіти та Української асоціації дослідників освіти з 6 до 12 липня в смт. Ворохта Івано-Фраківської області.

Школа УАДО мала на меті підтримати представників різних галузей наук, збагатити новими знаннями, навичками, а також практиками для підвищення стресостійкості у нелегкий час боротьби України за життя, свободу, демократію, гуманність.

Робота школи проходила в атмосфері тісної співпраці всіх її учасників. Тренери ділилися цікавим досвідом, знайомили з інноваціями в сфері освітніх досліджень, психолого-педагогічними та мистецькими практиками. Впродовж семи днів відбулося 11 майстер-класів, на яких 32 науковці з 13 областей України мали змогу поєднати навчання і відпочинок серед Карпатського повітря та лісів. Відтак було проведено декілька туристичних активів і супер-активів, зокрема на гору Говерлу.

Збагатившись новими знайомствами, знаннями, емоціями, інсайтами, освітяни отримали вагомий досвід та незабутні враження від насиченої, цікавої, професійної, креативної роботи школи, висловлюючи щиру подяку організаторам і всім учасникам!

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors