Участь доцента кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти у Міжнародній конференції в Польщі

12 – 13 грудня 2019 року доцент кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Ігор Зубрицький взяв участь у роботі Міжнародної конференції «Dialog Motywujący w pracy z młodzieżą wykazującą zachowania problemowe», яка відбувалася у польському місті Бидгощ з нагоди 10-ліття «PROGRAMU WCZESNEJ INTERWENCJI «FRED GOES NET» W POLSCE».

Науковими консультантами заходу були: проф. доктор Ральф Деммель (Мюнстерський університет, Німеччина), проф. доктор Марія Дептула (Університет Казимира Великого у Бидгощі, Польща) та доктор Кшиштоф Осташевський (Інститут Психіатрії і Неврології у Варшаві, Польща).

Модерував конференцію мгр. Роберт Рейняк. У вступному слові він, зокрема, вказав на здобутки програми «FreD Goes Net» у Польщі (реалізується у понад 100 містах) та окреслив перспективи її імплементації в Україні.

Окрім пленарних засідань, на конференції були проведені тренінгові заняття, на яких сертифіковані практики із багаторічним досвідом поділилися з бажаючими своїм клінічним і терапевтичним досвідом роботи із дітьми та молоддю, які мають залежність від різних психоактивних субстанцій.

Вам буде цікаво