У студентський гуртожиток завітали представники Спілки Робітничих Самаритян Німеччини (ASB)

23 серпня 2022 року у студентський гуртожиток завітали представники Спілки Робітничих Самаритян Німеччини (ASB), які привезли індивідуальні набори продуктів харчування для внутрішньо переселених осіб. Кожен мешканець отримав тримісячну норму продуктів харчування, що дає змогу впевнено дивитися у завтрашній день. Також команда представників Спілки на чолі з Ольгою Дмитрієвою провела зустріч-тренінг із відповідальними особами за поселення  ВПО у гуртожитку щодо роботи з людьми з обмеженими можливостями.

Адміністрація університету висловлює щиру вдячність Спілці за підтримку внутрішньо переселених осіб та розуміння того, що країна сильна у своїй єдності.

Довідка

Спілка Робітничих Самаритян Німеччини (ASB) – це політично та конфесійно незалежна допомогова організація. ASB займається реалізацією заходів гуманітарного реагування в Україні з 2014 року. Протягом 2014–2018 років проєктні заходи для внутрішньо переміщених осіб здійснювались у тісній співпраці з місцевим партнером ASB – Спілкою самаритян України (ССУ). З червня 2019 року ASB здійснює гуманітарну діяльність в зоні конфлікту як безпосередньо, так і через свого місцевого партнера, ССУ. Проєктна діяльність фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини.

Вам буде цікаво