»

У профкомі університету діє центр, який допомагає студентам знайти роботу під час літніх канікул

Профком студентів провів в актовій залі головного корпусу презентацію студентських вакансій у літній період. Модератор заходу, голова профкому студентів Ігор Гівчак повідомив, що у профкомі створено центр працевлаштування, який допомагає студентам знайти роботу під час  літніх канікул.

Представниця міжнародного благодійного фонду «Творчість», який є офіційним членом CID UNESCO, Надія Нечипір детально ознайомила присутніх щодо роботи на посаді культорганізатора в оздоровчих таборах Болгарії, де оздоровлюються і проходять психологічне відновлення діти з України.

Цікавою була розповідь Василя Ростоцького, який презентував діяльність дитячого спортивно-оздоровчого табору «Петрос», де студенти можуть працювати культорганізаторами та кемп-лідерами.

Про можливість працевлаштуватися у літній період за кордоном, зокрема у Німеччині, розказала керівниця компанії «World Gates» Соломія Щуцька. Вона наголосила, що для студентів у Німеччині є різноманітні вакансії і за місяць можна заробляти від 1500 до 2500 євро.

На презентації також була озвучена інформація про роботу на посаді вихователя в оздоровчому таборі для дітей «Політехнік-2», який знаходиться в смт. Славське.

Про наявність вільних вакансій та можливість влаштуватися на роботу під час літніх канікул студенти можуть отримати інформацію у профкомі студентів (головний корпус, кабінет 107).