У Дрогобицькому університеті відзначили Міжнародний день студентського спорту

З нагоди Міжнародного дня студентського спорту в Дрогобицькому університеті відбулася онлайн-конференція «Значення студентського спорту у формуванні здорової нації». Модераторка заходу проф. Галина Кондрацька представила шляхи формування об’єму рухової активності студентів та значення архіву рухових дій для формування здорової нації.

Понад 120 студентів долучилися до виконання фізичних вправ у статичному положенні: на відновлення дихання, для зменшення втоми, для зняття напруження м’язів шиї, спини та рук. Організатором заходу була кафедра фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я (старші викладачки кафедри Леся Борисевич і Слава Максим’як).

Студенти спеціальності «Фізична культура і спорт», Середня освіта (Фізична культура) взяли участь у флешмобі, який організувала кафедра теорії та методики фізичного виховання і спорту факультету здоров’я людини та природничих наук. Студенти під керівництвом доцента Романа Федорищака на багатофункціональному стадіоні виконали фізичні вправи для розвитку фізичних якостей і поліпшення рівня рухової активності та рухових дій.

Під керівництвом доцента Романа Проця на багатофункціональному стадіоні Дрогобицького університету відбувся студентський фестиваль з футболу, в якому взяли участь 30 студентів спеціальності «Фізична культура і спорт», Середня освіта (Фізична культура).

Вам буде цікаво