У Дрогобицькому університеті відбулася перша робоча зустріч команди проекту UKROTHE

4 лютого 2020 року на базі Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка розпочалася перша робоча зустріч (kick-off meeting) команди проекту UKROTHE.

Учасники проекту та цієї зустрічі: Університет прикладних наук VIVES (Бельгія), Політехнічний університет в Порту (Португалія), Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка (Україна), Придніпровська академія фізичної культури і спорту (Україна), Хмельницький національний університет. До проекту також залучені організації: «Oradea» (Бельгія – Румунія), «TAPAS» (Іспанія), Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії (Україна), Реабілітаційний центр «Модричі» (Україна).

Також під час зустрічі відбулася skype-конференція зі Світланою Шитівокою (НЕО в Україні).

Координаторами зустрічі є Шарон Схільварт та Елке Денис (VIVES).

Детальніша інформація:

#ErasmusPlus #OccupationalTherapyUkraine #ErasmusOfficeUkraine#DrohobychUniversity #VIVES #UKROTHE