У Дрогобицькому університеті відбувся перший етап вакцинації

17 червня 2021 року в Дрогобицькому університеті відбулася вакцинація викладачів та працівників, яка проходила відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021 – 2022 роках, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України № 213 від 09.02.2021 року. Координаторка вакцинації від університету – інженерка служби охорони праці Леся Кудлаєнко.

У головному корпусі університету організували тимчасовий пункт щеплення в каб. № 23. Співробітники заповнили інформовану згоду, в якій зазначили стан свого здоров’я, ознайомилися з інформацією про препарат для вакцинування. Лікар провела опитування, щоб переконатися, що на момент звернення у людини немає протипоказів до проведення щеплення. Відтак пацієнтові вводили вакцину та інформували, що за кілька тижнів після отримання першої дози вакцини необхідно повторити цю процедуру.

Вакцинація працівників проходила відповідно до списків, які подали керівники структурних підрозділів, директори інститутів та декани факультетів. Загалом на сьогодні провакцинувалися близько 200 осіб.

Вакцинація пройшла успішно, відповідальні слідкували, щоб не створювались черги, вакцина використана максимально ефективно.

Загалом, після вакцинації всі почуваються добре.

Нагадуємо, що, враховуючи несприятливу ситуацію, кожен повинен свідомо поставитися не лише до носіння масок, дотримання соціальної дистанції та гігієни рук, а й до вакцинації.

Висловлюємо вдячність мобільній бригаді медиків, які професійно провели вакцинацію: лікарці Наталії Йосифів-Шкикаві, медичній реєстраторці Уляні Дудич, медичним сестрам Галині Фурдзин та Марії Федис.

Інформаційна довідка.

Вакцина Comirnaty Pfizer-BioNTech проти COVID–19 – перша вакцина, яка отримала дозвіл на екстрене застосування від Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Вакцина показала свою ефективність на рівні приблизно 95% за медіанним значенням спостережень протягом двох місяців. Оцінка показала, що вакцина відповідає обов’язковим критеріям безпеки та ефективності, визначеним ВООЗ. Стратегічна консультативна група ВООЗ з імунізації рекомендує Pfizer-BioNTech як безпечну та ефективну вакцину для людей у віці від 16 років і старше, включаючи осіб старше 65 років.

Вам буде цікаво