Меню

«

»

Творча зустріч із професором Ольгою Бенч (Словаччина) в інституті музичного мистецтва

25 жовтня 2016 р. в інституті музичного мистецтва відбулася творча зустріч з екс-генконсулом України в Словаччині, професором Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, Католицького університету м. Ружомберка, народною артисткою України, заслуженим діячем мистецтв, професором Ольгою Бенч.

Захід проводився в рамках V Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Хорове мистецтво України та його подвижники».

Професор Ольга Бенч провела блискучу порівняльну характеристику систем освіти Європи та України, зіставляючи плани на майбутнє української та словацької студентської молоді, а також майстер-клас із техніки диригування зі студенткою завідувача кафедри методики музичного виховання та диригування І.Л. Бермес Богданою  Савуляк.

Присутні на зустрічі професорсько-викладацький склад та студентство інституту музичного мистецтва виокремили зацікавленість та актуальні перспективи в рамках майбутньої співпраці і взаємного наукового пізнання з обох боків словацько-українського кордону.