#ТУТ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТВОЄ МАЙБУТНЄ! #ТИ ПОТРІБЕН КРАЇНІ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ!

В актовій залі головного корпусу Дрогобицького університету відбулося урочисте вручення дипломів студентам-випускникам факультету історії, педагогіки та психології.

Цей рік був справді нелегким, оскільки багато випробувань принесла всім ненависна війна. Тож святкова церемонія розпочалася зі слів подяки воїнам ЗСУ за можливість святкувати випускний та хвилини мовчання за тих, хто віддав своє життя за нашу державу. З вітальним словом до випускників звернулася ректор університету професор Валентина Бодак, яка побажала всім особистісної та професійної самореалізації, міцного здоров’я, мирного неба і нашої якнайшвидшої перемоги. Від завідувачів кафедр слово мали професори Мирослав Савчин, Тетяна Логвиненко та Олег Петречко. Напутнє слово від кураторів виголосив доцент Юрій Калічак. Заступники декана факультету доценти Володимир Галик та Андрій Зимянський відзначили подяками і грамотами старост академічних груп та студентів-активістів. Декан факультету Орест Гук вручив бакалаврам і магістрам їхні довгоочікувані дипломи й побажав усім випускникам щасливої долі. Від імені випускників зі зворушливими словами подяки виступила Руслана Кахновець. Насамкінець клятву випускників виголосив Тарас Байовський.

Концертну програму всім присутнім подарували: шоу-балет «Madlen», студентка ІІ курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Юлія Федик, шоу-балет «Feel Dance», соліст гурту «Молоді галичани» Палацу дитячої та юнацької творчості Андрій Гриценко. Ведучими заходу виступили студентка ІІІ курсу спеціальності «Історія» Ольга Хомин та заступник декана факультету доцент Андрій Зимянський.

Навчання в університеті – невелика відстань у житті людини, але яка вона об’ємна! Незчулись, як за плечима залишилося дитинство та юність, а на видноколі замайоріла молодість і доросле життя. Новим змістом наповнилися слова: дружба, вірність, совість, честь, любов, мир, перемога! Пишаємося нашими випускниками і з впевненістю відпускаємо їх у цей великий світ, знаючи, що навчили їх не тільки обраній спеціальності, а й всім чеснотам, необхідним для успішної самореалізації та досягнення поставлених цілей у житті! Нехай Вам щастить, дорогі випускники!