Триває профорієнтаційна робота

23 листопада 2022 року у рамках профорієнтаційної роботи доцентами кафедри вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва Світланою Кишакевич, Галиною Стець та Зоряною Гнатів було проведено зустріч з учнями випускних класів СЗШ №3 міста Трускавця.

Майбутніх абітурієнтів проінформували про умови вступу на навчання за спеціальністю 014 Середня освіта «Музичне мистецтво», наголосили на важливості професії вчителя музичного мистецтва, який пробуджує у кожній дитині прагнення до творчості, спонукає мислити та допомагає ідентифікувати себе з українською нацією та культурою.

Особливе зацікавлення у старшокласників викликала демонстрація відеофрагментів з проведення індивідуальних занять таких дисциплін, як «Диригування» та «Постановка голосу», концерту «Молоді голоси», який щороку організовує вокальна секція кафедри вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва.